>معرفی

معرفی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۰

سامانه های کاربردی متین

  از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز نمود ، در این سالها با تکیه بر توان و دانش فنی متخصصین ، انواع نرم افزارهای مدیریتی اختصاصی به همراه حسابداری و انبارداری  جهت مشاغل مختلف طراحی و تولید نمود .
نرم افزارهای تولیدی این مجموعه عبارتند از : نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود ، نرم افزار فروشگاهی و سوپر مارکت ، نرم افزار مدیریت کارواش ، نرم افزار مدیریت آرایشگاه ، نرم افزار صدور بلیط مجموعه های تفریحی و آبی ( استخر و سینما )  و نرم افزار مدیریت دفاتر پلیس +۱۰ و دولت الکترونیک و …

همواره در طراحی تولیدات نرم افزاری از رهنمودهای صاحبان مشاغل و کارفرمایان جهت بهینه سازی نرم افزار ها بهره مند بوده ایم و کماکان جهت ارتقاء سطح تولیدات خود از نظرات و پیشنهادات سازنده مشتریان استقبال کرده ایم .

نزدیک به ۹۰ درصد از مشتریان ما ، نرم افزارهای متین را از طریق اینترنت جستجو و دریافت نموده اند . با نصب آسان و پشتیبانی دائمی از طریق اینترنت و حضوری درصد بالای رضایتمندی مشتریان را حفظ کرده ایم . این موضوع سبب شده که نرم افزارهای این گروه همیشه برتری خود را در بازار رقابت حفظ کرده اند.

کاربر پسند بودن ، سادگی در طراحی بدور از هرگونه پیچیدگی از ویژگیهای بارز نرم افزارهای این مجموعه است .

فروش انواع سخت افزارهای مرتبط از قبیل صندوق فروشگاهی ، کیوسک سفارش گیرغذا و اطلاع رسانی ، انواع بارکدخوان و پرینتر حرارتی و ارسال به تمام نقاط کشور

 

نرم افزار رستوران فست فود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نرم افزار فروشگاهی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نرم افزار کارواش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نرم افزار مدیریت آتلیه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نرم افزار دولت الکترونیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نرم افزار بوفه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نرم افزار نانوایی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نرم افزار فروش بلیط