>معرفی

معرفی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۰

سامانه های کاربردی متین

  از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز نمود ، در این سالها با تکیه بر توان و دانش فنی متخصصین ، انواع نرم افزارهای مدیریتی اختصاصی به همراه حسابداری و انبارداری  جهت مشاغل مختلف طراحی و تولید نمود .
نرم افزارهای تولیدی این مجموعه عبارتند از : نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود ، نرم افزار فروشگاهی و سوپر مارکت ، نرم افزار مدیریت کارواش ، نرم افزار مدیریت آرایشگاه ، نرم افزار صدور بلیط مجموعه های تفریحی و آبی ( استخر و سینما )  و نرم افزار مدیریت دفاتر پلیس +۱۰ و دولت الکترونیک و …

همواره در طراحی تولیدات نرم افزاری از رهنمودهای صاحبان مشاغل و کارفرمایان جهت بهینه سازی نرم افزار ها بهره مند بوده ایم و کماکان جهت ارتقاء سطح تولیدات خود از نظرات و پیشنهادات سازنده مشتریان استقبال کرده ایم .

نزدیک به ۹۰ درصد از مشتریان ما ، نرم افزارهای متین را از طریق اینترنت جستجو و دریافت نموده اند . با نصب آسان و پشتیبانی دائمی از طریق اینترنت و حضوری درصد بالای رضایتمندی مشتریان را حفظ کرده ایم . این موضوع سبب شده که نرم افزارهای این گروه همیشه برتری خود را در بازار رقابت حفظ کرده اند.

کاربر پسند بودن ، سادگی در طراحی بدور از هرگونه پیچیدگی از ویژگیهای بارز نرم افزارهای این مجموعه است .

فروش انواع سخت افزارهای مرتبط از قبیل صندوق فروشگاهی ، کیوسک سفارش گیرغذا و اطلاع رسانی ، انواع بارکدخوان و پرینتر حرارتی و ارسال به تمام نقاط کشور

 

 

 

 

 

 

 

 

ریت پلیس +۱۰

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نرم افر مدیریت بوفه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نرم افزار نانوایی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نرم افزار مجموعه های تفریحی