>نرم افزار مدیریت رستورانی و فست فود چیست ؟

نرم افزار مدیریت رستورانی و فست فود چیست ؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰

 

 

 

قرن بیست و یکم ، قرن معجزه اطلاعات و فناوری است . پیشرفت فناوریهای نوین  و ورود آن به عرضه صنعت غذا اجتناب ناپذیر است .امروزه مدیران مجموعه های غذایی بیشتر از گذشته تلاش می کنند تا علاوه بر ارتقای کیفیت و خدمات ، سرعت اخذ سفارش را بالا برده و رضایت مشتریان را به صورت عملی و نسبی حفظ کنند .

مدیریت رستوران

کمی قبل تر  مشتریان رستوران ها برای سفارش و حضور فیزیکی وقت زیادی را تلف می نمودند  . امروزه علاوه بر حفظ کیفیت ، نوع بسته بندی ها و نحوه ارسال نیز با گذشته کاملا متفاوت است . در این میان نرم افزارهای بروز تلاش می کنند تا بستری فراهم آورند که مدیران با خیال آسوده بتوانند پاسخگوی خیل عظیم مشتریان خود باشند.

احترام به مشتریان

 

سهولت در سفارشگیری ، مدیریت آسان مواد اولیه ، باشگاه مشتریان از جمله امتیازاتی است که امروزه برای رستورانداران در الویت به شمار می رود.

در نظر گرفتن سلایق و ذائقه هر مشتری جزو آرزوهای مدیران این صنعت بوده که امروزه به راحتی دست یافتنی است .اکنون هر مجموعه غذایی هر چند کوچک  سعی میکند با احترام به سلیقه مشتریان خود در حفظ و وفاداری آنان نیز قدم بردارد .

  با توجه به رقابتی بودن بازار حفظ هر مشتری برای مدیر ، ارزش بسزایی  دارد .

نرم افزارهای مدیریتی رستوران نیزبا توجه به اهمیت این موضوع نیز اقدامات موثری برداشته اند و منفک کردن آن ازصنعت غذایی امروز دور از ذهن است و روشهای سنتی و گذشته نیز امروزه جوابگوی این صنعت پررونق نخواهند بود.

سخت افزارهای اختصاصی مثل صندوق فروشگاهی لمسی ، کیوسکهای سفارشگیری ، انواع و اقسام پرینتر های حرارتی ، دستگاه شناسایی شماره مشتریان نیز از جمله صنایع وابسته اند.

 

 

 

مطالب مرتبط :

نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود متین
تاریخچه پیدایش فست فود